آکادمی دیجیتال مارکتینگ فراوردپرس

آکادمی فرا وردپرس به هدف ایجاد یک فضای آموزشی کاربردی و هدفمند در زمینه‌های طراحی سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا ایجاد شده است. همچنین تیم پرانرژی ما در راه‌ اندازی و ارتقای کسب و کار شما آماده‌ی فعالیت است.

شبکه های اجتماعی

سوالات متداول

تیم فرا وردپرس آماده‌ی پاسخ دادن به سوالات شما عزیزان است.

آیا نیاز است که سایت داشته باشیم؟

شک نکنید!


داشتن یک وبسایت در کنار کسب و کار فیزیکی، یک برتری نسبت به سایر مجموعه‌ها و شرکت‌هایی است که سایت ندارند. زیرا شما در هنگام خواب نیز کسب و کار خود را دارید و می‌توانید خدمات و محصولات خود را به فروش برسانید. شما می‌توانید برای طراحی و ارتقای وبسایت خود به جمع وبسایت‌های برتر، از تیم فرا وردپرس کمک بگیرید

هزینه‌ی طراحی سایت چقدر خواهد شد؟

هزینه‌ی طراحی سایت به نسبت نیاز و موضوع کسب و کار شما تعیین خواهد شد. به عنوان مثال، هزینه‌ی طراحی یک سایت فروشگاهی با یک سایت شرکتی و هزینه‌ی طراحی یک سایت قالب آماده (وردپرس) با طراحی یک قالب اختصاصی متفاوت خواهد بود.
همچنین مدت زمان انجام کار و خدماتی که از تیم ما درخواست خواهید کرد، در مبلغ نهایی تاثیر گذار خواهند بود.

چگونه می‌توانم از سایتم درآمد داشته باشم؟

پس از طراحی و آماده سازی سایت، نیاز خواهید داشت تا سایت خود را سئو کنید. تیم قدرت‌مند و پر انرژی فراوردپرس آماده است تا مشاوره‌های لازم را در این زمینه به شما ارائه نماید تا بتوانید پله‌های موفقیت را طی کرده و به هدف خود برسید.
لازم به ذکر است که سئو یک نوع سرمایه گذاری مطمئن می‌باشد و هزینه‌هایی که در راه سئو می‌کنید، از راه فروش به شما باز خواهند گشت

هزینه‌ی سئوی سایت به چه صورت خواهد بود؟

هزینه‌ی سئوی سایت شما نسبت به موضوع سایت، کلمات کلیدی، مدت زمان انجام کار و غیره متفاوت خواهد بود.

شما می‌توانید در قسمت خدمات ما وارد بخش بهینه سازی سایت‌(سئو) شده و نسبت به نیاز‌‌های خود، فرم سفارش را پر نمایید. در ادامه تیم ما برای هماهنگ کردن جلسه‌ی مشاوره و تعیین برنامه ریزی با شما تماس خواهند گرفت.

وردپرس یا کدنویسی؟ سایتم را با کدام متد طراحی کنم؟

تصمیم نهایی برای انتخاب کردن هر کدام از این متد‌های طراحی وبسایت با شما خواهد بود. اما پیشنهاد تیم فرا وردپرس این است که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده نمایید.

زیرا هم در هزینه و هم در زمان صرفه جویی خواهید کرد و همچنین امکانات بیشتری و بهینه تری را دریافت خواهید کرد.

به ما ایمیل بفرستید